EIT Projektové poradenství & Business development

Poradíme Vám, jak se stát partnerem EIT (kteréhokoliv z 8 inovačních společenství), zapojit se do inovačních projektů s mezinárodními partnery nebo jak získat podporu jako startup nebo univerzita. Evropský inovační a technologický institut (EIT), který sdružuje více než 1 000 partnerů (firem, univerzit, výzkumných organizací, měst a regionů), je subjekt EU, který vytvořila Evropská unie v roce 2008, aby posílila inovační schopnost Evropy. EIT aktuálně disponuje celkovým rozpočtem ve výši téměř 3 mld. EUR.

Strategie & řízení inovací - online webinář

V tomto 3h online webináři Vám poskytneme trochu teorie na téma inovace (definice, sedm zdrojů inovací, klíčové trendy a poučení – když dva stejně investují do inovací, není to stejné), několik praktických příkladů metod a inovací (financování inovací, inovační business model, Design Sprint, Strategy Backcasting workshop a model tvorby hodnoty), v ideálním případě zbude čas a chuť i na diskusi – Vaše otázky a odpovědi. 

Design Sprint

Startujete zásadní projekt, chcete postavit tým a co nejrychleji a nejefektněji ověřit možná řešení a připravit projekt k realizaci. Design sprint vám umožní během pouhých 5 dnů (pondělí – pátek – 1 pracovní týden) vytvořit prototyp a otestovat ho s reálnými uživateli. Pomůže vám sladit pracovní tým a plně se zaměřit na řešení klíčového problému. Design Sprint vám ušetří čas i peníze!

Strategický & inovační workshop

Příprava a realizace 4-hodinového strategického & inovačního workshopu s využitím „Backcasting“ (pohled z budoucnosti) nebo „value creation“ metodiky. Vyhodnocení a návrh aktualizované strategie a možných inovací.

Další služby dle dohody

V případě zájmu a dohody je možné všechny uvedené služby upravit dle vašeho přání nebo se dohodnout na jiné službě, která bude v našich možnostech.

Máte dotaz? Napište nám

Vyplňte prosím formulář níže.